Hlavní stranaLetectvíSmartwings dopravuje guinejské klubové fotbalisty na africkou ligu mistrů

Smartwings dopravuje guinejské klubové fotbalisty na africkou ligu mistrů

Letecká společnost Smartwings dnes – 1. 4. 2021 – přepravuje guinejský fotbalový tým Horoya AC z Conakry (Guinea) do Luandy (Angola) na zápas africké ligy mistrů.

Letadlo je právě v těchto hodinách na cestě z Conakry do Luandy, kde se africká liga mistrů uskuteční. Letadlo tam bude parkovat a následně po zápase fotbalový tým 4. 4. 2021 dopraví zpět do Conakry. 

Spolupráce se sportovními kluby a skupinami je jednou z tradičních služeb společnosti Smartwings. Vloni na podzim si Smartwings vybrala také guinejská fotbalová reprezentace. Dnes například ještě Smartwings zajištuje také leteckou dopravu (let ČSA) nymburských basketbalistů do španělské Zaragozy. 

Lety si u Smartwings pravidelně objednávají jak české sportovní týmy, tak zahraniční. Smartwings zajišťuje celou řadu speciálních letů pro různé významné organizace, sportovní kluby a dlouhodobě se podílí na zajišťování letů financovaných OSN a NATO pro armády skandinávských zemí.

Společnost Smartwings je tradičním dopravcem řady sportovních klubů. Na snímku fotbalový tým z Liberce při cestě na jedno ze svých zahraničních utkání. 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Zde zadejte své jméno

Aktuálně

Petr Moos

Ve čtvrtek 29. 2. 2024 jsme se v motolském krematoriu rozloučili s významnou osobností dopravy, panem prof. Ing. Petrem Moosem, CSc., dr. h. c. S Petrem jsem se...

Podcasty

Podcasty na Spotify Apple podcasts