Domů Letectví Smartwings dopravuje guinejské klubové fotbalisty na africkou ligu mistrů

Smartwings dopravuje guinejské klubové fotbalisty na africkou ligu mistrů

Letecká společnost Smartwings dnes – 1. 4. 2021 – přepravuje guinejský fotbalový tým Horoya AC z Conakry (Guinea) do Luandy (Angola) na zápas africké ligy mistrů.

Letadlo je právě v těchto hodinách na cestě z Conakry do Luandy, kde se africká liga mistrů uskuteční. Letadlo tam bude parkovat a následně po zápase fotbalový tým 4. 4. 2021 dopraví zpět do Conakry. 

Spolupráce se sportovními kluby a skupinami je jednou z tradičních služeb společnosti Smartwings. Vloni na podzim si Smartwings vybrala také guinejská fotbalová reprezentace. Dnes například ještě Smartwings zajištuje také leteckou dopravu (let ČSA) nymburských basketbalistů do španělské Zaragozy. 

Lety si u Smartwings pravidelně objednávají jak české sportovní týmy, tak zahraniční. Smartwings zajišťuje celou řadu speciálních letů pro různé významné organizace, sportovní kluby a dlouhodobě se podílí na zajišťování letů financovaných OSN a NATO pro armády skandinávských zemí.

Společnost Smartwings je tradičním dopravcem řady sportovních klubů. Na snímku fotbalový tým z Liberce při cestě na jedno ze svých zahraničních utkání. 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Aktuálně

„Básně z dálnice“ na Vltavské

„Básně z dálnice“ sestavené z reklamních sloganů z billboardů sesbíraných Jolanou Havelkovou při cestách Českou republikou za uplynulých 12 let vystavuje venkovní Galerie Vltavská u stejnojmenné stanice pražského metra. Cestující pražské MHD si ji na tzv. Vltavských kaskádách budou moci prohlédnout do 25. června 2021.

Podcasty

Ing. Lubomír Fojtů: Vnitrozemská vodní doprava je zatím nevyužitou příležitostí

V čele Ředitelství vodních cest ČR Ing. Lubomír Fojtů (56 let) stojí od roku 2013. V letech 1983 až 1988 vystudoval Oděský institut inženýrů námořní dopravy. Od roku 1989 působil v různých funkcích na Československé plavbě labské v Děčíně s dvouletou přestávkou 2000–2002, kdy byl ředitelem divize společnosti Czechoslovak Ocean-Shipping. Položili jsme mu několik otázek ohledně vodní dopravy.

Zastupitelka hlavního města Prahy o návratu dětí do škol, peticích i platformě KoroNERV

Mariana Čapková usiluje o zavedení PCR pool-testingu do škol, což by umožnilo školní docházku žáků a studentů bez principu rotace.
Podcasty na Spotify Apple podcasts