Hlavní stranaKurzy a školeníPraxe: Jednání a postupy v případě útoku ozbrojeného agresora (4–6 hod) –...

Praxe: Jednání a postupy v případě útoku ozbrojeného agresora (4–6 hod) – praktické nácviky situací

Naučte se efektivně chránit v případě útoku.

Pokračování stejnojmenného teoretického semináře Vám pomůže naučit se používat nabyté znalosti v praxi.

Co se dozvím?

Výcvikový program volně navazuje na teoretický seminář, s tím, že tento program cíleně zaměřený na praktické zvládnutí mimořádné události, souvisí s fyzickým útokem.

Proč se mám přihlásit?

Výcvikový program je sestaven do tří základních bloků:

  1. Teoretická část – kde je shrnuta legislativa, právní aspekty nutné obrany a krajní nouze, poskytnutí základní laické péče o zraněné osoby (bodné rány, postřelené osoby atd.), typy zbraní a situací a jejich adekvátní reakce na ně.
  2. Praktická část – obsahuje simulaci útoku a vyzkoušení si reakce na agresivní osobu.
  3. Vyhodnocení – zhodnocení jednání účastníků při simulaci, doporučení pro konkrétní objekt apod.

Je to pro mě vhodné?

Pokud jste absolvovali stejnojmenný teoretický seminář.

Kdo mě bude učit?

Ve své práci se opíráme o profesionální tým zkušených specialistů, auditorů z nejrůznějších bezpečnostních oborů s dlouholetou zkušeností z bezpečnostních a ozbrojených sborů, jak v České republice, tak i v zahraniční. Naši školitelé jsou v dennodenním kontaktu s bezpečnostní problematikou a tím je zajištěno, že je přednášená problematika úzce spojená s praxí a reflektuje nejnovější trendy a poznatky.

Výcvik probíhá za účasti 4–5 zkušených instruktorů.

Jak to, že nabízíte tento druh školení?

Středoevropský institut pro rozvoj dopravy je odbornou organizací primárně působící v dopravním sektoru, jehož nedílnou součástí je i bezpečnost tzv. „security“, a to zejména ve smyslu ochrany života a zdraví osob a objektů (vlaková a autobusová nádraží, letiště, atd…). Dalším a velmi důležitým bodem je cílené a dlouhodobé vzdělávání a zvyšování bezpečnostního povědomí a profesionality zaměstnanců v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru, založený na nejmodernějších trendech a znalostech. Z tohoto důvodu jsme připravili řadu seminářů a školení s bezpečnostní tématikou, tak abychom přispěli i v oblasti edukativních aktivit.

Jak se na školení můžu přihlásit?

Stačí napsat na mail vladimir.kremlik@kremlik.cz (pokud kliknete na tento odkaz, v mailovém klientu se Vám otevře předvyplněná zpráva). Pokud nemáte žádné dotazy, stačí dát do předmětu mailu „Přihláška na školení (Název školení)“ a do zprávy napsat „Mám zájem, kdy je nejbližší termín?“.

Orientační cena: 30 000 Kč

Při počtu účastníků: 25 osob

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Zde zadejte své jméno

Aktuálně

Máme strategii na demontáž národních zabezpečovacích systémů?

Koncepce jednotného evropského signalizačního systému pro posílení interoperability se datuje do roku 1989, kdy železniční průmysl a Komise EU zahájily analýzu problémů železniční signalizace...

Podcasty

Podcasty na Spotify Apple podcasts