Hlavní stranaKurzy a školeníPraxe: Jednání a postupy v případě útoku ozbrojeného agresora (4–6 hod) –...

Praxe: Jednání a postupy v případě útoku ozbrojeného agresora (4–6 hod) – praktické nácviky situací

Naučte se efektivně chránit v případě útoku.

Pokračování stejnojmenného teoretického semináře Vám pomůže naučit se používat nabyté znalosti v praxi.

Co se dozvím?

Výcvikový program volně navazuje na teoretický seminář, s tím, že tento program cíleně zaměřený na praktické zvládnutí mimořádné události, souvisí s fyzickým útokem.

Proč se mám přihlásit?

Výcvikový program je sestaven do tří základních bloků:

  1. Teoretická část – kde je shrnuta legislativa, právní aspekty nutné obrany a krajní nouze, poskytnutí základní laické péče o zraněné osoby (bodné rány, postřelené osoby atd.), typy zbraní a situací a jejich adekvátní reakce na ně.
  2. Praktická část – obsahuje simulaci útoku a vyzkoušení si reakce na agresivní osobu.
  3. Vyhodnocení – zhodnocení jednání účastníků při simulaci, doporučení pro konkrétní objekt apod.

Je to pro mě vhodné?

Pokud jste absolvovali stejnojmenný teoretický seminář.

Kdo mě bude učit?

Ve své práci se opíráme o profesionální tým zkušených specialistů, auditorů z nejrůznějších bezpečnostních oborů s dlouholetou zkušeností z bezpečnostních a ozbrojených sborů, jak v České republice, tak i v zahraniční. Naši školitelé jsou v dennodenním kontaktu s bezpečnostní problematikou a tím je zajištěno, že je přednášená problematika úzce spojená s praxí a reflektuje nejnovější trendy a poznatky.

Výcvik probíhá za účasti 4–5 zkušených instruktorů.

Jak to, že nabízíte tento druh školení?

Středoevropský institut pro rozvoj dopravy je odbornou organizací primárně působící v dopravním sektoru, jehož nedílnou součástí je i bezpečnost tzv. „security“, a to zejména ve smyslu ochrany života a zdraví osob a objektů (vlaková a autobusová nádraží, letiště, atd…). Dalším a velmi důležitým bodem je cílené a dlouhodobé vzdělávání a zvyšování bezpečnostního povědomí a profesionality zaměstnanců v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru, založený na nejmodernějších trendech a znalostech. Z tohoto důvodu jsme připravili řadu seminářů a školení s bezpečnostní tématikou, tak abychom přispěli i v oblasti edukativních aktivit.

Jak se na školení můžu přihlásit?

Stačí napsat na mail vladimir.kremlik@kremlik.cz (pokud kliknete na tento odkaz, v mailovém klientu se Vám otevře předvyplněná zpráva). Pokud nemáte žádné dotazy, stačí dát do předmětu mailu „Přihláška na školení (Název školení)“ a do zprávy napsat „Mám zájem, kdy je nejbližší termín?“.

Orientační cena: 30 000 Kč

Při počtu účastníků: 25 osob

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Zde zadejte své jméno

Aktuálně

Cesta k ETCS v podmínkách ČR

Na webu Z dopravy mně zaujal článek Davida Votroubka z FS ČR „Jak dál po Pardubicích“ a bohatá diskuze k jeho článku. Svůj profesní život jsem zasvětil...

Podcasty

Podcasty na Spotify Apple podcasts