Hlavní stranaKurzy a školeníTeorie: Boj s terorismem na poli válečném i zpravodajském, aneb „Historky starých...

Teorie: Boj s terorismem na poli válečném i zpravodajském, aneb „Historky starých zbrojnošů“ (2–3 hod)

Získejte unikátní informace od odborníků na boj s terorismem.

Co se dozvím?

Tento seminář Vás neformální formou provede oblastí tzv. boje s terorismem, a to z pohledů přímých účastníků těchto novodobých válečných veteránů.

Proč se mám přihlásit?

Využijte jedinečnou možnost vidět tyto válečné operace očima účastníků a možnost si nechat zodpovědět vaše dotazy.

Je to pro mě vhodné?

Ano, seminář není limitován.

Jak to, že nabízíte tento druh školení?

Středoevropský institut pro rozvoj dopravy je odbornou organizací primárně působící v dopravním sektoru, jehož nedílnou součástí je i bezpečnost tzv. „security“, a to zejména ve smyslu ochrany života a zdraví osob a objektů (vlaková a autobusová nádraží, letiště, atd…). Dalším a velmi důležitým bodem je cílené a dlouhodobé vzdělávání a zvyšování bezpečnostního povědomí a profesionality zaměstnanců v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru, založený na nejmodernějších trendech a znalostech. Z tohoto důvodu jsme připravili řadu seminářů a školení s bezpečnostní tématikou, tak abychom přispěli i v oblasti edukativních aktivit.

Jak se na školení můžu přihlásit?

Stačí napsat na mail vladimir.kremlik@kremlik.cz (pokud kliknete na tento odkaz, v mailovém klientu se Vám otevře předvyplněná zpráva). Pokud nemáte žádné dotazy, stačí dát do předmětu mailu „Přihláška na školení (Název školení)“ a do zprávy napsat „Mám zájem, kdy je nejbližší termín?“.

Orientační cena: 30 000 Kč

Při počtu účastníků: 25 osob

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Zde zadejte své jméno

Aktuálně

Toulky nejen železniční minulostí

Začátkem května přišla na knižní trh nová již 20. kniha spisovatele Josefa Schröttera „Toulky nejen železniční minulostí“ s ilustracemi Jiřího Boudy. V knize je 393 obrázků...

Podcasty

Podcasty na Spotify Apple podcasts