Hlavní stranaKurzy a školeníTeorie: Průmyslová špionáž a opatření proti negativním dopadům (2–3 hod)

Teorie: Průmyslová špionáž a opatření proti negativním dopadům (2–3 hod)

Zjistěte, jak bránit průmyslové špionáži a případně jak se vypořádat s jejími dopady.

Co se dozvím?

Hlavním cílem je přispět ke snížení negativních dopadů průmyslové špionáže na organizace a jejich pracovníky. Seznámit frekventanty a organizaci s riziky současné průmyslové špionáže, ať již řízené soukromými subjekty nebo státními agenturami.

Proč se mám přihlásit?

Kurz Vás připraví na řešení situací spojených s průmyslovou špionáží a seznámí Vás se zásadami její prevence.

Je to pro mě vhodné?

Ano, pokud se s tématem průmyslové špionáže potýkáte, kurz pro Vás bude velmi přínosný.

Kdo mě bude učit?

Ve své práci se opíráme o profesionální tým zkušených specialistů, auditorů z nejrůznějších bezpečnostních oborů s dlouholetou zkušeností z bezpečnostních a ozbrojených sborů, jak v České republice, tak i v zahraniční. Naši školitelé jsou v dennodenním kontaktu s bezpečnostní problematikou a tím je zajištěno, že je přednášená problematika úzce spojená s praxí a reflektuje nejnovější trendy a poznatky.

Jak to, že nabízíte tento druh školení?

Středoevropský institut pro rozvoj dopravy je odbornou organizací primárně působící v dopravním sektoru, jehož nedílnou součástí je i bezpečnost tzv. „security“, a to zejména ve smyslu ochrany života a zdraví osob a objektů (vlaková a autobusová nádraží, letiště, atd…). Dalším a velmi důležitým bodem je cílené a dlouhodobé vzdělávání a zvyšování bezpečnostního povědomí a profesionality zaměstnanců v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru, založený na nejmodernějších trendech a znalostech. Z tohoto důvodu jsme připravili řadu seminářů a školení s bezpečnostní tématikou, tak abychom přispěli i v oblasti edukativních aktivit.

Jak se na školení můžu přihlásit?

Stačí napsat na mail vladimir.kremlik@kremlik.cz (pokud kliknete na tento odkaz, v mailovém klientu se Vám otevře předvyplněná zpráva). Pokud nemáte žádné dotazy, stačí dát do předmětu mailu „Přihláška na školení (Název školení)“ a do zprávy napsat „Mám zájem, kdy je nejbližší termín?“.

Orientační cena: 30 000 Kč

Při počtu účastníků: 10 osob

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Zde zadejte své jméno

Aktuálně

Nástup ETCS a realita života na české dráze

Všichni to cítí, všichni o tom mluví. Blíží se den D české železnice, tolikrát diskutovaný 1. leden 2025. Nejdříve hodně vzdálený, pak termín, se...

Podcasty

Podcasty na Spotify Apple podcasts