Hlavní stranaVideoInvestice na území Prahy – jak je na tom Karlův most? Budeme...

Investice na území Prahy – jak je na tom Karlův most? Budeme se inspirovat Paříží?

Pozvali jsme si několik nejvyšších představitelů významných organizací, abychom se jich zeptali na jejich investice, které Pražany v nejbližší době čekají.

Zajímá Vás, jaké investice jednotlivé organizace na území hlavního města Prahy realizují a připravují? Chcete vědět, v čem se Praha inspiruje Paříží a jak to bude s rozvojem ekologických servisních služeb?

Ve videu se dozvíte nejen jak to vypadá s rekonstrukcí Koněvovy ulice, ale také s přípravou Městského okruhu, s “Hostivařskou spojkou” a také jak probíhá diagnostika historických mostů přes Vltavu. Řekneme Vám i jaká je situace kolem metra D a jak to vypadá s rekonstrukcemi dalších stanic metra. Naši hosté Vám prozradí i jaké změny Praha udělá, aby ve svém provozu využívala čistší elektrickou energii (elektrifikace) v návaznosti na Klimatický plán hlavního města Prahy.

Informace zmíněné ve webináři jsou i o silničním okruhu kolem Prahy, o D3, D5, o mimoúrovňových křižovatkách na D7, protihlukových stěnách v Praze a okolí, Libeňském mostu a železničních mostech pod Vyšehradem, plánech na výstavbu nových tramvajových tratí, modernizaci železniční stanice Krč a Smíchov, rozšíření Strakonické, rozvoji rekreační plavby na Vltavě v Praze, Štěrboholské spojce, sanaci Barrandovského mostu, lávce Holešovice – Karlín, Dvoreckém mostu, a parkovišti P+R na Černém mostě. Dále o nové vozovně Hloubětín, o železničním spojení na Letiště Václava Havla, technologických železničních stavbách, rekonstrukcích výpravních budov, proveditelnosti železničního uzlu Praha (ŽUP) včetně Rychlých spojení, úseku VRT, o plavebním kanále Troja–Podbaba a o zvýšení ponorů na Vltavské vodní cestě nebo city logistice v Praze.

Celkově nás všechny schůzka s řediteli předních pražských dopravních podniků potěšila a vidíme, že Praha se nezasekla v historii a dále směřuje k tomu, aby byla předním evropským velkoměstem.

Děkujeme za zhlédnutí JUDr. Vladimír Kremlík & SIRDO

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Zde zadejte své jméno

Aktuálně

Realizace a provoz ETCS vyžaduje spolupráci všech

Dne 12. září 2023 se opět sešli železniční odborníci na Novotného lávce na semináři „ ETCS – výhradní provoz“, který pořádala odborná pobočka Sdělovací...

Podcasty

Podcasty na Spotify Apple podcasts