Hlavní stranaKurzy a školeníPraxe: Jednání a postupy při fyzickém útoku (muži / ženy) – s...

Praxe: Jednání a postupy při fyzickém útoku (muži / ženy) – s praktickými prvky nácviků (2–3 hod)

Naučte se rozpoznávat varovné signály útoku a pracovat s různými typy agresorů.

Co se dozvím?

Účastníci kurzu budou seznámeni se základními pojmy z oblasti fyzického napadení, prevence a včasné detekce signálů útoku.

Proč se mám přihlásit?

V průběhu vzdělávacího programu budou účastníkům poskytnuty informace o jednotlivých typech agresorů a specifikaci komunikace s nimi, s intoxikovanými osobami či ozbrojenými útočníky. V rámci kurzu bude účastníkům přiblíženo také téma využití a možných přínosů krizové intervence po prožité situaci.

Je to pro mě vhodné?

Ano, seminář není limitován jen pro odborníky z oboru. Nicméně nácvik řešení probíraných situací budou vždy vázány na prostředí firem a úřadů a jeho specifika a také na psychické a fyzické možnosti pracovníků samotných.

Kdo mě bude učit?

Ve své práci se opíráme o profesionální tým zkušených specialistů, auditorů z nejrůznějších bezpečnostních oborů s dlouholetou zkušeností z bezpečnostních a ozbrojených sborů, jak v České republice, tak i v zahraniční. Naši školitelé jsou v dennodenním kontaktu s bezpečnostní problematikou a tím je zajištěno, že je přednášená problematika úzce spojená s praxí a reflektuje nejnovější trendy a poznatky.

Jak to, že nabízíte tento druh školení?

Středoevropský institut pro rozvoj dopravy je odbornou organizací primárně působící v dopravním sektoru, jehož nedílnou součástí je i bezpečnost tzv. „security“, a to zejména ve smyslu ochrany života a zdraví osob a objektů (vlaková a autobusová nádraží, letiště, atd…). Dalším a velmi důležitým bodem je cílené a dlouhodobé vzdělávání a zvyšování bezpečnostního povědomí a profesionality zaměstnanců v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru, založený na nejmodernějších trendech a znalostech. Z tohoto důvodu jsme připravili řadu seminářů a školení s bezpečnostní tématikou, tak abychom přispěli i v oblasti edukativních aktivit.

Jak se na školení můžu přihlásit?

Stačí napsat na mail vladimir.kremlik@kremlik.cz (pokud kliknete na tento odkaz, v mailovém klientu se Vám otevře předvyplněná zpráva). Pokud nemáte žádné dotazy, stačí dát do předmětu mailu „Přihláška na školení (Název školení)“ a do zprávy napsat „Mám zájem, kdy je nejbližší termín?“.

Orientační cena: 20 000 Kč

Při počtu účastníků: 10–15 osob

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Zde zadejte své jméno

Aktuálně

Toulky nejen železniční minulostí

Začátkem května přišla na knižní trh nová již 20. kniha spisovatele Josefa Schröttera „Toulky nejen železniční minulostí“ s ilustracemi Jiřího Boudy. V knize je 393 obrázků...

Podcasty

Podcasty na Spotify Apple podcasts