Hlavní stranaKurzy a školeníPraxe: Jednání a postupy při fyzickém útoku (muži / ženy) – s...

Praxe: Jednání a postupy při fyzickém útoku (muži / ženy) – s praktickými prvky nácviků (2–3 hod)

Naučte se rozpoznávat varovné signály útoku a pracovat s různými typy agresorů.

Co se dozvím?

Účastníci kurzu budou seznámeni se základními pojmy z oblasti fyzického napadení, prevence a včasné detekce signálů útoku.

Proč se mám přihlásit?

V průběhu vzdělávacího programu budou účastníkům poskytnuty informace o jednotlivých typech agresorů a specifikaci komunikace s nimi, s intoxikovanými osobami či ozbrojenými útočníky. V rámci kurzu bude účastníkům přiblíženo také téma využití a možných přínosů krizové intervence po prožité situaci.

Je to pro mě vhodné?

Ano, seminář není limitován jen pro odborníky z oboru. Nicméně nácvik řešení probíraných situací budou vždy vázány na prostředí firem a úřadů a jeho specifika a také na psychické a fyzické možnosti pracovníků samotných.

Kdo mě bude učit?

Ve své práci se opíráme o profesionální tým zkušených specialistů, auditorů z nejrůznějších bezpečnostních oborů s dlouholetou zkušeností z bezpečnostních a ozbrojených sborů, jak v České republice, tak i v zahraniční. Naši školitelé jsou v dennodenním kontaktu s bezpečnostní problematikou a tím je zajištěno, že je přednášená problematika úzce spojená s praxí a reflektuje nejnovější trendy a poznatky.

Jak to, že nabízíte tento druh školení?

Středoevropský institut pro rozvoj dopravy je odbornou organizací primárně působící v dopravním sektoru, jehož nedílnou součástí je i bezpečnost tzv. „security“, a to zejména ve smyslu ochrany života a zdraví osob a objektů (vlaková a autobusová nádraží, letiště, atd…). Dalším a velmi důležitým bodem je cílené a dlouhodobé vzdělávání a zvyšování bezpečnostního povědomí a profesionality zaměstnanců v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru, založený na nejmodernějších trendech a znalostech. Z tohoto důvodu jsme připravili řadu seminářů a školení s bezpečnostní tématikou, tak abychom přispěli i v oblasti edukativních aktivit.

Jak se na školení můžu přihlásit?

Stačí napsat na mail vladimir.kremlik@kremlik.cz (pokud kliknete na tento odkaz, v mailovém klientu se Vám otevře předvyplněná zpráva). Pokud nemáte žádné dotazy, stačí dát do předmětu mailu „Přihláška na školení (Název školení)“ a do zprávy napsat „Mám zájem, kdy je nejbližší termín?“.

Orientační cena: 20 000 Kč

Při počtu účastníků: 10–15 osob

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Zde zadejte své jméno

Aktuálně

Realizace a provoz ETCS vyžaduje spolupráci všech

Dne 12. září 2023 se opět sešli železniční odborníci na Novotného lávce na semináři „ ETCS – výhradní provoz“, který pořádala odborná pobočka Sdělovací...

Podcasty

Podcasty na Spotify Apple podcasts