Hlavní stranaKurzy a školeníTeorie: Řešení mimořádných a krizových situací (2–3 hod)

Teorie: Řešení mimořádných a krizových situací (2–3 hod)

Získejte informace o tom, jak se chovat v případě mimořádné krizové situace jako například při požáru nebo bombovém poplachu.

Co se dozvím?

Vzdělávací program je zaměřený na seznámení účastníků s tzv. mimořádnými událostmi, se kterými se mohou setkat v prostředí úřadů, firem a firemních zařízení.

Proč se mám přihlásit?

Tématem jsou nejen živelné pohromy, havárie, požáry, ale zejména nebezpečné situace způsobené člověkem úmyslně, např. agresivní osoba nebo bombový poplach. Účastníci budou seznámeni se základními pojmy z dané problematiky, možnostmi předvídání a řešení dané situace, přijetí opatření, ale také s motivací a typologií pachatelů. Budou jim také předány základní informace o Integrovaném záchranném systému, krizové komunikace a specifických postupech Policie ČR (způsob zásahu, zásady chování při zásahu policie).

Je to pro mě vhodné?

Ano, přihlašování do semináře není nijak limitováno.

Kdo mě bude učit?

Ve své práci se opíráme o profesionální tým zkušených specialistů, auditorů z nejrůznějších bezpečnostních oborů s dlouholetou zkušeností z bezpečnostních a ozbrojených sborů, jak v České republice, tak i v zahraniční. Naši školitelé jsou v dennodenním kontaktu s bezpečnostní problematikou a tím je zajištěno, že je přednášená problematika úzce spojená s praxí a reflektuje nejnovější trendy a poznatky.

Jak to, že nabízíte tento druh školení?

Středoevropský institut pro rozvoj dopravy je odbornou organizací primárně působící v dopravním sektoru, jehož nedílnou součástí je i bezpečnost tzv. „security“, a to zejména ve smyslu ochrany života a zdraví osob a objektů (vlaková a autobusová nádraží, letiště, atd…). Dalším a velmi důležitým bodem je cílené a dlouhodobé vzdělávání a zvyšování bezpečnostního povědomí a profesionality zaměstnanců v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru, založený na nejmodernějších trendech a znalostech. Z tohoto důvodu jsme připravili řadu seminářů a školení s bezpečnostní tématikou, tak abychom přispěli i v oblasti edukativních aktivit.

Jak se na školení můžu přihlásit?

Stačí napsat na mail vladimir.kremlik@kremlik.cz (pokud kliknete na tento odkaz, v mailovém klientu se Vám otevře předvyplněná zpráva). Pokud nemáte žádné dotazy, stačí dát do předmětu mailu „Přihláška na školení (Název školení)“ a do zprávy napsat „Mám zájem, kdy je nejbližší termín?“.

Orientační cena: 15 000 Kč

Při počtu účastníků: 25 osob

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Zde zadejte své jméno

Aktuálně

Realizace a provoz ETCS vyžaduje spolupráci všech

Dne 12. září 2023 se opět sešli železniční odborníci na Novotného lávce na semináři „ ETCS – výhradní provoz“, který pořádala odborná pobočka Sdělovací...

Podcasty

Podcasty na Spotify Apple podcasts