Hlavní stranaVideoVady dokumentací u dopravních staveb

Vady dokumentací u dopravních staveb

Pozvali jsme si několik představitelů významných organizací, abychom si s jejich pomocí mohli ujasnit jak to funguje s vadami stavební dokumentace.

Zajímá Vás, jak Správa železnic a Ředitelství silnic a dálnic předchází chybám na stavbách? Chcete vědět, jak se člení dokumenty, které se pro každou stavbu musí vypracovat?

Ve videu se dozvíte nejen jaké jsou jednotlivé kroky při přípravě staveb, ale také co se stane, když se v některém z těchto kroků udělá chyba. Jak dané organizace chybám předchází a jak je zjišťují? Řekneme Vám i jak si tyto podniky vybírají své dodavatele a jaké typy dokumentací používají. Naši hosté Vám prozradí i kolik aktuálně ŘSD připravuje staveb a v jakých jsou fázích. Informace zmíněné ve webináři jsou i o milnících na stavbách, jejich přípravě, liniovém zákoně nebo třeba digitalizaci stavebnictví.

Děkujeme za zhlédnutí. JUDr. Vladimír Kremlík & SIRDO

Na webináři přednášeli:

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Zde zadejte své jméno

Aktuálně

Proč nesmíme na železničním přejezdu vjíždět na přejezd po zvednutí závorových břeven, když ještě blikají červená světla?

Automatická železniční přejezdová zabezpečovací zařízení jsou ovládána prostřednictvím kolejových obvodů nebo počítačů náprav. Každé zařízení má v koleji přibližovací úsek, kterým se spouští výstraha na...

Podcasty

Podcasty na Spotify Apple podcasts