S Michalem Walterem o agresivitě na silnicích i seniorech – co si můžeme vzít z Rakouska?

Dnes jsme si pozvali doktora Michala Waltera, akreditovaného dopravního psychologa a předsedu Unie psychologických asociací ČR, který s námi bude mluvit o agresivitě v dopravě, seniorech za volantem a řidičských průkazech takzvaně na zkoušku.

SIRDO Vám přináší exkluzivní informace dnes přímo od předsedy Unie psychologických asociací ČR. Hlavní téma tohoto dílu je agresivita za volantem a její řešení. Probereme jakých chyb se vyvarovat při setkání s agresivním řidičem. Dozvíte se, proč má magistrát momentálně problém zkoušet dostatek lidí a tvoří se tak dlouhé čekací doby na zkoušky k řidičským průkazům. Přiblížíme Vám pracovní náplň dopravního psychologa. Povídat si budeme také o seniorech a jak se mohou dostat k dopravnímu psychologovi. Zajímá Vás, co je řidičák na zkoušku a jak by mohl fungovat i v Čechách? Poslechněte si náš podcast. Více se dozvíte i na sociálních sítích níže.

Web: http://www.dopravnipsychologie.net/
FB: https://www.facebook.com/michal.walter.9

Aktuálně

Toulky nejen železniční minulostí

Začátkem května přišla na knižní trh nová již 20. kniha spisovatele Josefa Schröttera „Toulky nejen železniční minulostí“ s ilustracemi Jiřího Boudy. V knize je 393 obrázků...

Podcasty

Videoa

Podcasty na Spotify Apple podcasts